Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martina Koreňová
martina@solidnebyvanie.sk
0944 250 310

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívny apartmán zariadený ,150m od mora s výhľadom na more Chorvátsko Vir

Typ
Predaj
Ulica
Vir
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.08.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 189 000,00 €
Martina Koreňová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 250 310

Popis nehnutelnosti

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3izbový apartmán s výhľadom na more a súostrovie Zadar. Nachádza sa na ostrove Vir - Chorvátsko.

Apartmán na druhom poschodí s označením S5, ktorý pozostáva z: chodby, dvoch spální, WC, kúpeľne, obývačky, kuchyne a jedálne s podlahovou plochou 47,97 m2 s krytou terasou s podlahovou plochou 4,20 m2 .
K bytu S5 patrí aj komora 1 na prízemí s podlahovou plochou 3,33 m2, parkovacie státie 5-P5 vo dvore s podlahovou plochou 11,82 m2 a záhrada 1 vo dvore s podlahovou plochou ​32,28 m2.

Vzdialenosť od mora 150m

Mestská voda a kanalizácia!

Nehnuteľnosť je ideálna na pokojnú a relaxačnú dovolenku, ako aj na turistický prenájom.

Potrebujete poskytnúť viac informácií a ponuka Vás zaujala?
Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu martina@novebyvanierk.sk