Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 704 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beseda Vlastimil
vbeseda@bvreal.sk
0918 472 184, 0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Predaj apartmán, penthouse Alanya Oba, Turecko 18206

Typ
Predaj
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Beseda Vlastimil BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 472 184, 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 až 5 izbové apartmány, Alanya v časti Oba, Turecko.
Keramické podlahy, plastové okná, vizuálne komunikačný systém, v kúpeľni podlahové kúrenie, interiérové dvere, klimatizácia a bezpečnostné vstupné vchodové dvere.
Celková výmera: apartmán od 65 m2 do 111 m2 a podkrovný apartmán - Penthous od 107 m2 do 248 m2 .

Projekt sa rozkladá na celkovej ploche až 5,350 m2 a zastrešuje spolu dovedna 61 bytových jednotiek , kde je 45 apartmánov a 16 podkrovných apartmánov spolu v 4 blokoch. Každý blok sa skladá zo 4 podlaží, kde bloky ABC majú spolu 4 byty na každom poschodí a D blok má na každom poschodí iba 3 apartmány.

Pre vaše pohodlie a komfort vonkajší bazén s detským bazénom, tobogán, spoločný gril, rozľahlý park, detské ihrisko, vnútorné detské ihrisko, spoločenská miestnosť, fitnescentrum, sauna, jacuzzi, luxusné wellness centrum s krytým vyhrievaným bazénom, turecké kúpele, masáže, parkovisko pre autá a bicykle, wifi.
Vzdialenosť od mora 800 metrov.

Pre klientov je pripravené:

Kompletné služby - kúpa, prenájom nehnuteľností v Turecku - Alanya, Antalya, Belek, Kemer, Mahmutlar, Avsallar - Turecká Riviéra.

tlmočník
odvoz z letiska a na letisko Antalya či Gazipasa
Ubytovanie ( 4 - 5 dní )
obhliadka nehnuteľnosti
Konzultant, ktorý odpovie na vaše otázky.

Možnosť kúpiť aj cez hypotéku.

Bližšie informácie a termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 472 184, emailom: vbeseda@bvreal.sk, alebo osobne v kancelárii.

číslo zákazky 18206