Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom lukratívnej kancelárie v centre mesta Bytča

  • Komerčné priestory, Prenájom, Bytča | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bytča | pic. 2
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bytča | pic. 0
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bytča | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bytča | pic. 2
Typ
Prenájom
Mesto
Bytča
Ulica
Námestie Slovenskej Republiky
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
25 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
17.06.2020
Aktualizované
17.06.2020
Cena 205,00 €/mes.
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Bytča – ponúkame na prenájom kancelárske, administratívne priestory v centre mesta Bytča, ul. Slovenskej Republiky. Kancelária sa nachádza na druhom poschodí historickej budovy. Kancelária je vybavená samostatným meraním odberu elektriny a vody, aj termoregulačným zariadením na odber tepla. K využitiu sú toalety a kuchynka k jednoduchej príprave nápojov alebo jedla. Kancelária je v rozlohe 25m2.


Nájom 205 eur/ mesiac vrátane DPH.

Kontakt: 0902701055, www.ad-reality.sk


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je projekčná činnosť, architektúra a dizajn.