Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ BV REAL Na predaj rodinný dom obec Bystričany okres Prievidza FM1338

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Bystričany
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
226 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.05.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 116 000,00 €
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom obec Bystričany okres Prievidza.Rodinný dom je po kompletnej rekonštrukcii.Pozostáva z prízemia a obývateľného podkrovia.V prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa s WC, spálňa, technická miestnosť s kotolňou a schody na podkrovie.V podkroví je priestranná veľká izba, ktorá by sa dala aj predeliť na 2 izby, chodbička s východom na veľkú zastrešenú terasu, ktorá by sa zamurovať a vytvoriť namiesto nej ďalšiu izbu.V dome bola urobená rekonštrukcia elektriky, vody, odpadov, zateplenie a nová fasáda, nové podlahové kúrenie, v celom dome boli vymenené plastové okná a vchodové dvere, dlažby, plávajúce podlahy, znižované stropy, výmena interiérových dvier s obložkovými zárubňami, nové stierky, izolácia domu, nová strecha.V kuchyni nová moderná kuchynská linka s nerezovým dresom, so vstavanými spotrebičmi a odsávačom pár.V novej kúpeľni sa nachádza sprchový kút, priestor na práčku, umývadlo s kúpeľňovým nábytkom a zrkadlom, WC, obklady a dlažby, rebrovitý radiátor.S chodby vedie na podkrovie nové drevené schodisko z masívu na obývateľné podkrovie.Podkrovie bolo celé zateplené, dali sa plávajúce podlahy, dotiahlo sa kúrenie, vydláždila sa terasa a namontovalo sa zábradlie, kde je veľmi dobre posedenie cez leto.V technickej miestnosti sa nachádza nový kotol so zásobníkom na pelety, bojler na teplú vodu, umývadlo.Pred domom sa nachádza vydláždená zámkovou dlažbou nádvorie s novým murovaným plotom.Veľkosť pozemku je 113 m2, zastavaná plocha domu je 90 m2 a nádvorie pred domom má 23 m2.V prípade záujmu je možné si prikúpiť susedný pozemok napr. na záhradu, alebo na parkovanie alebo na stavbu garáže v rozlohe 278 m2 s prechodom rovno z domu, susedia to chcú predať.Parkovanie je možné na vedľajšom obecnom pozemku.Výhoda je, že v obci je kompletná občianska vybavenosť, neďaleko domu detské ihrisko, škola, škôlka, lekár, lekáreň, pošta.Odporúčanie makléra: pekné nové bývanie, dobrá dostupnosť prímestskej a železničnej dopravy, neďaleko obce je termálne kúpalisko Chalmová.

Cena je 116 000 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky FM1338