Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 654 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - VÝROBNÝ OBJEKT BUZITKA ID 1301

Typ
Predaj
Okres
Lučenec
Mesto
Buzitka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
27000 m2
Celková plocha
185890 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
12.05.2020
Aktualizované
11.01.2022
Cena 0,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rozostavaný výrobný objekt na výrobu biodieselu a bioplynu v okrajovej časti obce Buzitka v okrese mesta Lučenec. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 185 890 m2. Objekt tvoria pozemky a oplotený areál s výrobnou halou o výmere približne 27 000 m2. V areáli sa nachádza výrobná hala s výmerou 1 600 m2, administratívna prístavba, sklad nebezpečných látok, trafostanica a príjmové a havarijné nádrže. V objekte sú vybudované prípojky všetkých inžinierskych sietí (vodovod, elektrická energia, plynovod a kanalizácia). K objektu vedie asfaltová prístupová cesta. Univerzálnu výrobnú halu spolu s pozemkami možno využívať rôznymi spôsobmi. Objekt možno využiť ako výrobný, priemyselný či logistický park. V objekte je možné dostavať nové objekty. Cena nehnuteľnosti dohodou. Bližšie informácie Vám poskytne PaedDr. Ivo Tomašovič, MBA na tel.čísle: 0907 488 234.