Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na Predaj 4 izbový Dom/Chalupa v obci Buková

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Buková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
148 m2
Celková plocha
1062 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
23.03.2023
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na Predaj starší 4 izbový Dom/Chalupa v obci Buková časť Horné Kopanice Dom je lokalizovaný v krásnom tichom prostredí Chráneného územia Malé Karpaty. Rodinný dom sa nachádza v katastri obce Buková v j časti Horné kopanice, vzdialenej 4 min autom a 27 min. pešo (1,7km) od obce. Nad domom je výhľad na hrad Korlátko, Bradlo. Táto časť je veľmi príjemnou lokalitou pre turistiku, cykloturistiku/ Štefánikova cyklomagistrála/, jazdenie na koni /v susedstve sa nachádza jazdecký klub/, poľovníctvo a hlavne oddych v prírode pri lese.
Vzdialenosť autom od Bratislavy je 60 km časovo dlhšou trasou a 80 km po diaľnici. Od Trnavy je vzdialenosť 27km.
Dispozičné riešenie domu:
Vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou. umývadlom a WC, špajza, kuchyňa, 3 priechodné izby jedna má samostatný vchod. Z exteriéru je ešte jedna izba s vlastným vchodom. Na konci domu sa nachádza šopa s východom na povalu. V exteriéri sú dve menšie hospodárske budovy vhodné na uskladnenie dreva a chov hydiny či ošípaných.
Dom je napojený na elektrinu, voda je dovedená z prameňa. Vykurovanie je riešené tuhým palivom/ dom má 3 komíny
Ak by mal niekto záujem o zriadenie farmy alebo na pestovateľské účely je možné prenajať alebo zakúpiť väčšiu časť pozemku.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0911801998