Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 398 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj chata, Buková

  • Chaty a rekreačné objekty, Predaj, Trnava, Buková | pic. 1
  • Chaty a rekreačné objekty, Predaj, Trnava, Buková | pic. 0
  • Chaty a rekreačné objekty, Predaj, Trnava, Buková | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Buková
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
07.02.2020
Aktualizované
19.02.2020
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj chata na Bukovej. Nachádza sa v lese, kúsok od jazera Buková. Dispozícia: predsieň, kuchyňa spojená s izbou, chodba, malá a väčšia spálňa, WC. IS: voda, elektrina, žumpa. Jej výmera je 50 m2. Chata sa nachádza v nádhernom lesnom prostredí, ideálnom na oddych a relax v prírode. Možnosť výletov do Smoleníc, jaskyne Driny, na Starý hrad či Červený kameň. K dispozícii je ihneď. Chata je drevená (nie murovaná).


Cena nehnuteľnosti je 21 000 EUR. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264