Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 963 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ pozemok pre stavbu chaty v obci Buková

  • Pozemky, Predaj, Trnava, Buková | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Trnava, Buková | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Trnava, Buková | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Buková
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1406 m2
Pridané
07.08.2016
Aktualizované
12.01.2022
Cena 28 000,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj stavebno/investičný pozemok 1406 m2 pre [i]stavbu chaty[/i] so záhradou v obci Buková Oplotený pozemok sa nachádza v chatovej oblasti a je umiestnený v zastavanom území obce, [i]vhodný iba pre výstavbu rekreačnej chaty alebo chatky so záhradou, nie RodinnéhoDomu![/i]. [i]K pozemku je sťažený prístup, vedie k nemu štrkovitá nezpevnená cesta s mokrým lôžkom[/i], prejazd iba osobným autom po prípade SUV. Siete ako voda a elektrina sú v blízkom dosahu. Rpzmery cca 51 x 21m Obhliadky su možné po dohode každý deň.V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt:0911801998