Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 438 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miloslav Bublinec
bublinec@loftreal.sk
0903 566 718

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok v Bukovej

  • Pozemky, Predaj, Trnava, Buková | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Buková
Ulica
Buková 181
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3950 m2
Pridané
14.02.2018
Aktualizované
12.08.2019
Miloslav Bublinec LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 566 718

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda Buková, Buková 181. Plocha: pozemku 3060m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Cena 92 000 € Pozemok je vedený ako orná pôda, nachádza sa na hranici zastavaného územia, v blízkosti je potok, vzdialenosť od vodnej nádrže je 2km, ku obecnému úradu 500m. šírka pozemku pri vstupe je 7m, v najširšej časti má 18m, ostatná plocha má šírku 14m

Kontakt: Miloslav Bublinec 0903 566 718, bublinec@loftreal.sk, www.loftreal.sk