Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Juraj Illavský
illavsky@loftreal.sk
0908708198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu lúku pri Budmerickom rybníku

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Budmerice
Ulica
pri Budmerickom rybníku
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
12086 m2
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
07.04.2021
Mgr. Juraj Illavský LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu lúku pri Budmerickom rybníku o výmere 12 086 m2 (121 á).

Pozemok je definovaný ako orná pôda a nachádza sa v krásnom pokojnom prírodnom prostredí, medzi dvomi zátokami vodnej nádrže Budmerice, 2 km od obce Častá. Pozemok má tvar obdĺžnika o rozmeroch cca 50 x 242 m.

Využitie na možnú rekreáciu, rybárčenie, včelárstvo, chov koní, či oviec.

Blízkosť dvoch veľkých rybníkov, Lindavského hája a hradu Červený kameň celé územie predurčujú ako významný rekreačný a turistický potenciál a samotný pozemok na agroturistiku.

Zaujímavosťou je možnosť zámeny s družstvom za trávnatý pozemok rovnakej výmery susediaci s areálom bývalého poľnohospodárskeho družstva v Častej! (posledné 4 fotografie)

Cena (vrátane provízie pre RK) je 98 000.- €

Obhliadky a podrobnejšie informácie:

Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198
illavsky@loftreal.sk