Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 359 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok 571 m2 s IS Banská Bystrica-Brusno predaj

Typ
Predaj
Mesto
Brusno
Ulica
Brusno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Celková plocha
571 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
08.09.2020
Aktualizované
11.09.2020
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911447735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj pozemok s rozlohou 571 m2, ktorý sa nachádza v obci Brusno vzdialenej od Banskej Bystrice 20 km. Pozemok je slnečný, rovinatý, obdlžnikového tvaru.

IS- veľkou výhodou sú privedené siete na pozemok-voda,elektrika, plyn, obecná kanalizácia. Príjazdova cesta asfaltová, celoročne udržiavaná.

Na pozemku bola v minulosti postavená jedopodlažná  budova /kváder/-uzavretá hrubá stavba do ktorej je privedená voda aj elektrika.V súčasnosti je možné ju dokončiť a nájsť vhodné využitie. Na pozemku je potrebné urobiť úpravy- zbúrať stenu,ktorá tam ostala z predchádzajúcej stavby-viď. foto.

Lokalita: tichá ulica, potraviny v tesnej blízkosti,výborná dostupnosť do BB, BR.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.