Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911455711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ ** Na predaj 3+1 byt s dvoma balkónmi po novej kompletnej rekonštrukcií v bytovej novostavbe - obec Brunovce, okres Nové Mesto n/V **

Typ
Predaj
Mesto
Brunovce
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.06.2020
Aktualizované
30.06.2020
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 178676 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelára Vám ponúka na predaj 3+1 byt po kompletnej rekonštrukcií z roku 2017 v obci Brunovce, okres Nové Mesto n/V.
Byt je výmere 69,5 m2, ktorý sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží zo 4 v novovybudovanom bytovom dome, ktorý bol postavený a skolaudovaný v roku 2009.

Dispozícia bytu :

- vstupná chodba
- kuchyňa
- obývacia miestnosť s rohovým balkónom
- detská izba
- spálňa s balkónom a šatníkom
- kúpelňa
- samostatné WC

+ pivnica

Byt prešiel kompletnou modernou rekonštrukciou a to komplet nové jadro kúpelne s novými obkladmi, dlažbami a sanitou, po rekonštrukcií rozvody vody a odpadov, nová kuchyňa na mieru so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska zn. Philco, elektrická rúra na pečenie a mikrovlná rúra zn. Elektrolux, americká vbudovaná chladnička zn. Samsung a digestor zn. Akpo).
Osadené sú taktiež nové interiérové dvere so zárubňami, položené moderné plávajúce podlahy v obytných miestnostiach v kombinácií s keramickou dlažbou v chodbovej časti.
Pri rekonštrukcií bytu bol vymurovaný priestranný šatník v spálňovej časti a zníženie stropu SDK podhľadmi s izoláciou Nobasil v detskej izbe.
V celom byte sú namontované LED žiarovky (okrem detskej izby), z obývacej izby na balkónovej časti je privedená príprava pre osadenie satelitu.

Centrálne vykurovaniu bytu zabezpečuje vlastná plynová kotolňa, ktorá je súčasťou bytového domu, na nových radiátoroch sú namontované merače spotrebovaného tepla, s čím sú spojené aj nižšie prevádzkové náklady na vykurovanie.

Mesačné prevádzkové náklady na bývanie sú 127 € bytový podnik + 25 € elektrina + 5 € plyn / 3 osoby.

Byt sa predáva s komplet zariadením a vybavením, cena je konečná, kúpou je ihneď voľný.

V bytovom dome je zavedený optický kábel na pripojenie k internetu.

Výhodou je vyhradené parkovanie pre obyvateľov bytového domu, kde každý byt ma svoje vyhradené miesto pre jedno motorové vozidlo.

Obec Brunovce sa nachádza na hlavnom ťahu, 9 km od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom a 11 km od kúpeľného mesta Piešťany, kde premávajú denné priame autobusové spoje.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky