Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ BYT 96,57 m2 + LOGGIA 3,2 m2, BRUNOVCE

Typ
Predaj
Mesto
Brunovce
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
96 m2
Celková plocha
99 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.06.2018
Aktualizované
14.08.2018
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100640, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk  
V obci Brunovce vzdialenej 10 km od kúpeľného mesta Piešťany a 11 km od Nového Mesta nad Váhom ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt má komfortnú úžitkovú (podlahovú) plochu 96,57 m2 a dispozične pozostáva zo 4 nepriechodných obytných miestností, ktorými sú izba č. 2 o výmere 12,08 m2, izba č. 3 o výmere 16,08 m2, izba č. 4 o výmere 20,76 m izba č. 9 o výmere 13,10 m2 a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je chodba č. 1 o výmere 10,20 m2, kuchyňa č. 5 o výmere 10,05 m2, kúpeľňa č. 6 o výmere 2,52 m2, samostatné WC č. 7 o výmere 1,08 m2, komora č. 8 o výmere 2,78 m2, a murovaná pivnica č. 9 o výmere 7,92 m2 umiestnená na prízemí obytného domu. K bytu patrí aj loggia č. 10 o výmere 3,03 orientovaná na východ. Výstup na loggiu je z obývacej izby. Číslovanie jednotlivých miestností a loggie je zrejmé z priložených fotografií pôdorysov 3. poschodia a prízemia. Byt je  situovaný na 3. poschodí v 4. poschodovom panelovom 10-bytovom obytnom dome bez výťahu. Obytný dom bol skolaudovaný v r. 1995. Orientácia bytu je východ - západ. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, v rámci ktorej boli uložené na podlahy vo všetkých 4 izbách kvalitné drevené parkety, vo všetkých ostatných priestoroch bytu a na loggii bola uložená keramická dlažba.  Okná a interiérové dvere sú pôvodné, drevené. V priestrannej kuchyni je kuchynská linka s elektroplynovým sporákom, špajzová skriňa s vetraním a jedálenské sedenie. V murovanej kúpeľni je vaňa a umývadlo, druhá vaňa je umiestnená v komore spolu s práčkou, preto komora môže plnohodnotne plniť funkciu druhej kúpeľne. Vykurovanie a príprava teplej úžitkovej vody je z centrálnej domovej plynovej kotolne, vykurovanie je teplovodné s použitím panelových vykurovacích telies, na ktorých sú merače tepla. V byte je pevná telefónna linka a internet DSL od firmy T-com. Byt je svetlý, udržiavaný, pripravený na bývanie. Byt aj obytný dom sú v dobrom technickom stave. K bytu patrí aj pivnica a spoločné priestory (bicykláreň a skladové priestory) situované na prízemí obytného domu. Na obytnom dome prebehli rekonštrukčné práce, vymenené boli vstupné dvere do domu ako aj všetky okná na spoločných priestoroch a na prízemí za nové-plastové. V roku 2008 bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, plyn, elektrinu, obecný vodovod aj obecnú kanalizáciu. Okolie domu je pekne upravené a vysadené udržiavanou zeleňou. Parkovanie automobilov je možné pri obytnom dome na vyhradenom parkovisku. Bytový dom je umiestnený v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, kompletná občianska vybavenosť je dostupná v susedných obciach Horná Streda a Potvorice. Ponúkaná nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk