Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 856 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj stavebný pozemok v Brodzanoch 1378 m2

Typ
Predaj
Okres
Partizánske
Mesto
Brodzany
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1378 m2
Pridané
24.11.2023
Aktualizované
24.11.2023
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s pekným výhľadom v okrajovej časti obce Brodzany okres Partizánske v tichej uličke pri lese. Pozemok o rozlohe 1378m² je určený pre výstavbu rodinného domu. Daná lokalita ponúka budúce pokojné rodinné bývanie. Pozemok je celý oplotený a prístup k pozemku je z obecnej komunikácie – zatiaľ štrkovej a nespevnenej. K pozemku sú zriadené odberné miesta pre VODU a ELEKTRINU, plyn je dostupný v prípravnej fáze. Elektrická prípojka a voda sú dovedené priamo na pozemku. Na verejnú kanalizáciu je možné sa napojiť, je vo vzdialenosti cca 100m od pozemku. K pozemku je vykonaný inžiniersky geologický prieskum, výškopis a polohopis. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk