Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Enriko Fischer
fischer@karinpartners.sk
0949 266 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ Krásny rodinný dom s krbom a väčším pozemkom, 3D obhliadka, Brodské

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Brodské
Ulica
Drahy
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
167 m2
Celková plocha
187 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
26.04.2022
Cena 0,00 €
Bc. Enriko Fischer KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0949 266 206

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponukáme na predaj krásny rodinný dom, kolaudovaný v roku 2008, v Brodskom na ulici Drahy.

Rodinný dom typu bungalov ponúka celkovú podlahovú plochu 167 m2 + 20 m2 skladového priestoru ako vedľajšia budova a rozprestiera sa na krásnom pozemku o výmere 860 m2. Celkovo ponúka 4 izby (3 spálne a veľká obývacia izba s krbom), šatník, 2 kúpeľne s WC, kuchyňu s jedálňou, komora, chodba, vstupná chodba, sklad a garáž s prechodom do domu.
Zo strany do záhrady vystupuje terasa o výmere 17 m2 a vedľajšia budova - dreváreň o výmere 20 m2.

Dom bol skolaudovaný v roku 2008 a niektoré steny ostali z pôvodného tehlového domu. Väčšina stien a priečok boli nové, dostavané kvádrami, bola vymenená strecha, dom bol zateplený a podrezaný (izolovaný proti vlhkosti), vymenené okná - trojsklá, dvere, nový komín s krbom a nová garážová brána. 
Kúrenie je riešene podlahovým kúrením napojemým ústredne na plynový kotol, ktorý zabezpečuje aj ohrev vody. Ďalšia možnosť vykurovania je prostredníctvom krbu s prieduchmi do všetkých izieb. Dom je napojený na elektrinu, vodu, kanalizáciu a plyn.
Nad celým domom sa nachádza úložné podkrovie.

Pozemok je upravený záhradnou architektúrou, chodníčkami, trávnikom a ďalšími terénnymi uprávami a zeleňou. 

Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej tichej lokalite s príjemným susedstvom. Obec Brodské ponúka dobrú občiansku vybavenosť, materskú, základnú a umeleckú školu, potraviny, poštu, farský úrad, detský lekár, lekár pre dospelých a lekáreň.

Cena tohto domu so zariadením je 0 €. V cene sú zahrnuté komplexné právne a katastrálne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane poplatkov a profesionálne, rýchle vybavenie hypotekárneho úveru naším špecialistom.

K domu je možnosť dokúpiť ďalšiu časť pozemku s výmerou 593 m2 spolu s novopostavenou budovou v roku 2012 s podlahovou plochou 154 m2. Táto sa dá využiť ako budova na podnikateľské účely (predajňa, posyktovanie služieb,...) alebo na dokončenie ďalšieho rodinného domu, ktorý je v štádiu holodom.

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií ako aj záujemcu s najvyššou cenovou ponukou.

3D obhliadka dostupná tu: https://my.matterport.com/show/?m=xbLaMb532YU

Kontakt na makléra:
Bc. Enriko Fischer
+421 949 266 206
fischer@karinpartners.sk