Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 654 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - Za výhodnejšiu cenu krásny veľký 3 izbový byt, loggia, výborné poschodie, nízky nájom

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
02.12.2021
Aktualizované
17.12.2021
Cena 81 900,00 €
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

Nové bývanie RK Vám ponúka na predaj byt o rozlohe 70 m2 nachádzajúci sa na 3 poschodí, v bytovom dome s výťahom. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii ako zateplenie a interiérová rekonštrukcia vchodu ukončená na jeseň 2020.

Byt má 70 m2, čiže ide o vyhľadávaný a žiadaný byt s veľkou kuchyňou a výbornou dispozíciou. Byt sa predáva komplet zariadený, prešiel rekonštrukciou od výmeny pôvodných okien za plastové, stierky a podlahy.
Vchodové dvere sú bezpečnostné. K bytu prislúcha loggia otočená na západ s príjemným výhľadom.
Pri dome je bezproblémové parkovanie. Budete mať vždy vyhradené miesto pri vchode.

Na byte nie sú žiadne ťarchy, vecné bremená ani záložné právo, byt sa ponúka v stave v akom ho môžete vidieť na obhliadke a je možnosť sa ihneď nasťahovať.

Náklady na bývanie sú nízke, nakoľko bytový dom nespláca žiadny úver. Susedia sú bezproblémový.

V byte je potrebné si v prípade záujmu zrekonštruovať jadro a to kúpeľňu podľa vlastných predstáv, nakoľko jadro je zachovalé, ale umakartové.

Cena je konečná a sú v nej zahrnuté všetky náklady na predaj, odmena realitnej kancelárie ako aj v prípade potreby ako bonus vyhotovenie znaleckého posudku. Samozrejme v konečnej cene je zariadenie bytu.

Byt odporúčam vidieť osobne, preto si neváhajte naplánovať obhliadku na tel. č. 0944 222 177, kde Vám rada nehnuteľnosť predstavím a poskytnem potrebné a podrobnejšie informácie.
Kúpa možná na úver či v hotovosti, vieme vybaviť najvýhodnejšie financovanie. Poradíme Vám aj s financovaním a vybavíme kompletný servis spojený s predajom. Odmena a náklady na prevod nehnuteľnosti až po prepis energií je zahrnutá v kúpnej cene.

Sídlisko Mazorníkovo, kde sa tento pekný byt nachádza má výbornú občiansku vybavenosť a v blízkosti bytového domu sa nachádzajú obchody, pošta, detské ihrisko, masérske služby, kaderníctvo, kozmetické služby, škôlka, základná škola, autobusová zastávka, príjemné prostredie na prechádzky, bežkovanie apod.