Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervovaný - Na predaj 3 izbový byt v meste + vizualizácia

  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 1
  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 2
  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 0
  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 1
  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Mestská časť
Brezno mesto
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 96 000,00 €
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký trojizbový byt o rozlohe 81 m2 v meste Brezne. Byt o rozlohe 81 m2 aj s príslušenstvom. Do príslušenstva sa nezapočítava výmera balkóna, iba výmera dvoch priestranných murovaných pivníc.

Byt je v zachovalom stave s vymenenými plastovými oknami (menené pred 15 rokmi) a murovaným jadrom so sprchovacím kútom a osobitnou toaletou.
Izby sú orientované na západ, kde z obývacej časti sa dá ísť na prekrytý balón s novou dlažbou.

Vstupnou chodbou sa dostaneme do kuchyne a obývacej dennej časti. Ostatné izby sú prechodné. V obývacej časti je balkón orientovaný na západ. Súčasťou bytu je aj špajza s oknom.

Priečky v byte sú tehlové ako aj celá bytovka. Nosná stena je iba jedna a dá sa riešiť zmena dispozície v prípade záujmu rôznym zaujímavým spôsobom.

Neoddeliteľnou výhodou, ktorú musím spomenúť je, že v byte je možnosť prikurovania si krbom či peletovou kachľovou pieckou (možnosť zníženia si nákladov pri náraste cien za dodávku plynu v budúcnosti), nakoľko v byte sú dva funkčné komíny. Kúrenie pre byt je vlastné, vlastná plynová pec, ktorá slúži aj na ohrev vody.

Bytový dom bol kompletne zateplený pred 4 rokmi. Strecha pokrytá pozinkovaným plechom (pred tým škridla čo znamená, že od kolaudácie bola krytina menená) bola natretá (nezateká) a zaizolovaná. Dom bol kompletne odizolovaný, vykonávali sa kompletne hydroizolácie a rekonštruovali sa aj pivničné priestory, nový betónový poter, zateplenie pivníc, nové omietky. Nové stupačky a rozvody, nová elektroinštalácia v bytovom dome pred asi 5 rokmi.

V bytovom dome sú slušný a príjemný susedia. Ide o tichú bytovku, v spoločných priestoroch majú zriadenú posilňovňu. Dom je bez výťahu.

Okolie bytovky je tiché, poskytuje príjemný komfort hlavne pre rodiny s deťmi.

Rozmery a výmeru izieb uvádzam pri inzeráte vo fotografiách, kde máte zobrazenú identickú 3D vizualizáciu bytu.

Vek bytového domu: 1959
Plocha: úžitková 81m2.
Nachádza sa na 3. poschodí z 3.
Podlaha: parkety, betón.
Steny: omietky.
Okná: plastové.
Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.
Oddelené WC.
Stav objektu: pôvodný stav.
Konštrukcia objektu: tehlová.
Kúrenie: lokálne.
Výhody: zateplený bytový dom.

Oslovte ma pre osobnú obhliadku, nakoľko dom odporúčam vidieť. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, elektronické podanie návrhu na vklad u notára, pripravenie zmlúv u notára, nájdeme Vám najvýhodnejšie financovanie úverom cez spoločnosť Gepard finance a finančného sprostredkovateľa, ktorý má 20 ročné skúsenosti. Ponúkame spoluprácu s najlepšími znalcami. Budem s Vami až po odovzdanie domu a prepisu energií.