Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 3i byt - 80m2 - v centre mesta Brezno

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Ulica
Malinovského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.03.2021
Aktualizované
14.04.2021
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

breznoreality.sk - realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný 3i byt s loggiou v centre mesta Brezno o výmere 80 m2. Situovaný je na prvom poschodí v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome s bezbariérovým prístupom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, komory, kuchyne, troch izieb, kúpeľne, toalety a priestrannej zrenovovanej loggie. Byt je orientováný na S/J. K bytu prislúcha pivnica. Byt je v pôvodnom ale zachovalom stave, BEZ TIARCH, ihneď obývateľný. Mesačné náklady na 1 osobu 130,- eur plus energie.

Viac info Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke alebo nás navštívte v kancelárii Rázusova 12 v Brezne (pod ISU športom).

Potrebujete hypotéku? 13 ročné skúsenosti vo finančnej oblasti, hypotekárny úver s úrokom už od 0,4% ročne, v prípade potreby aj dofinancovanie kúpy.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis - AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností.