Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný a priestranný 3i byt v centre, 74 m2 - Brezno

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Ulica
Rázusova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.10.2020
Aktualizované
15.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj pekný 3i byt o výmere 74 m2 na Rázusovej ul. v Brezne. Nachádza sa na 2. poschodí bytového domu (s výťahom), je čistý, udržiavaný, ihneď obývateľný, sú tu vymenené plastové okná, podlahy, jadro je murované so sprchovým kútom, oddelené WC, izby sú nepriechodné. V kuchyni je špajza s plastovým oknom. Nízke mesačné náklady. Bytový dom sa bude zatepľovať, prebehne renovácia výťahov a dobudovanie balkónov. Viac info Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke.

Byt môžete mať už za 214,- Eur mesačne s úrokom 0,4% - ponúkame kompletné finančné a právne služby.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností.

Kancelária: Rázusova 12 v Brezne