Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 344 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký 3 izbový byt s loggiou v centre mesta, 80 m2

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Mestská časť
Brezno mesto
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.03.2021
Aktualizované
20.04.2021
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký a hlavne veľmi žiadaný 3 izbový byt v priamom centre mesta Brezna.

Nachádza sa vo výbornej lokalite, v bytovom domu z roku 1977, ktorý je zateplený, zrekonštruovaný vchod v roku 2019. Vstup do bytového domu je bezbariérový.
Byt je čiastočne prerobený, disponuje rozlohou príjemných 80 m2, drevené eurookná, plávajúce podlahy, v šatníku vstavaná roldor skriňa, uzavretá loggia otočená na juh.

Kuchyňa a obývacia denná časť je otočená na sever. Dve izby na južnú stranu. Jadro je udržiavané pôvodné - umakartové.

V bytovom dome je potiahnutá optika a komplet nové rozvody. K bytu prislúcha okrem loggii aj murovaná pivnica a taktiež bytový dom disponuje práčovňou, sušiarňou (kočikárňou).
Susedia sú bezproblémový starší či mladšie rodiny s deťmi.

Náklady sú nízke, mesačne na 1 osobu / 136 Eur (bez energií) v čom je zahrnutá aj splátka na rekonštrukciu bytového domu. Bytový dom spravuje Stavebné bytové družstvo Malinovského.

Na byte neviaznu žiadne ťarchy ako záložné práva a financovanie je možné aj na úver.

Byt odporúčam vidieť osobne, preto si neváhajte naplánovať obhliadku na tel. č. 0944 222 177, kde Vám rada nehnuteľnosť predstavím a poskytnem potrebné a podrobnejšie informácie. V cene sú zahrnuté všetky náklady na predaj, odmena realitnej kancelárie, pripravíme Vám kompletný právny servis, overovanie zmlúv, vypracovanie znaleckého posudku a sme pri Vás až do odovzdania bytu po prehlásenie energií. V našich službách nájdete všetko čo k predaju a kúpe potrebujete.

Kúpa možná na úver či v hotovosti, vieme vybaviť najvýhodnejšie financovanie až do výšky 100% na celú kúpnu cenu. Poradíme Vám aj s financovaním a vybavíme kompletný servis spojený s predajom. Odmena a náklady na prevod nehnuteľnosti až po prepis energií je zahrnutá v kúpnej cene.