Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 945 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt v meste Brezno, balkón, výťah

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Mestská časť
Brezno mesto
Ulica
Nálepkova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
16.11.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 87 000,00 €
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom, na prvom vyvýšenom poschodí, 2 podlaží zatepleného bytového domu v meste Brezno aj s bezbariérovým prístupom.

Bytový dom sa nachádza na Nálepkovej ulici v blízkosti materskej škôlky, parkovanie pri bytovom dome, v blízkosti pekné detské ihrisko, fitness centrum, obchodné centrum Billa apod.

Bytový dom je zateplený, upravené zrekonštruované vchody, nový výťah, nové rozvody vody.

Byt je v pôvodnom stave, momentálne je vyprataný a pripravený ihneď k odovzdaniu. Na byte neviaznu žiadne vecné bremená, ťarchy a exekúcie, možnosť kúpi aj na hypotekárny úver.

Dispozícia: byt je orientovaný na západnú stranu, jedna izba je nepriechodná (detská izba), umakartové jadro, kuchyňa so špajzou, obývačka s balkónom a ďalšia tretia izba je prechodná cez obývaciu miestnosť a je vhodná ako spálňa.

Ide o menší 3 izbový byt v meste o rozlohe 64,26 m2 vrátane menšej murovanej pivnice na prízemí, ale ide o byt s lepšou dispozíciou riešenia. Susedia sú príjemný, pekný vchod ako aj okolie bytového domu.

Treba si len dohodnúť obhliadku, vidieť osobne a presvedčiť sa o výhodách tejto nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť Vám osobne kedykoľvek rada predstavím. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte mi zavolať na tel. č. 0944 222 177 a rada Vám poskytnem aj podrobnejšie informácie. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, servis sprostredkovateľa po celý čas až po odovzdanie nehnuteľnosti.

BONUS: Naši klienti dostanú zľavový poukaz na nákup v predajni Orion (centrum S1).