Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3i byt na predaj v Brezne - Nálepkova ul.

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Mestská časť
Brezno mesto
Ulica
Nálepkova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Celková plocha
61 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
26.03.2022
Aktualizované
29.04.2022
Cena 0,00 €
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

breznoreality.sk - Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3i byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v Brezne - Nálepkova ul. Byt je o výmere 61 m2, v pôvodnom, ale zachovalom stave, novému majiteľovi ponúka možnosť zrenovovať si byt podľa vlastných predstáv. Orientácia J/V, dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne a troch izieb. K bytu prislúcha pivnica. Vlastníci bytového domu majú odsúhlasenú výstavbu výťahu. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.