Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom v tichej ulici, 5 min od centra - Brezno

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Mestská časť
Brezno mesto
Ulica
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
800 m2
Celková plocha
800 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
10.05.2023
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

Nachádza sa v pokojnej lokalite mesta Brezno, ale zároveň len pár minút od kompletnej občianskej vybavenosti. Situovaný je na pozemku o výmere 800 m2, prevažná časť pozemku je rovinatá a časť vo svahu. Dom je zmiešanej konštrukcie (kvadra+tehla), sú tu vymenené plastové okná, strecha (plechová 6 r.), inak je dom v pôvodnom, ale v zachovalom stave. Sú tu zavedené všetky IS: elektrina, verejný vodovod, plyn. prípojka a verejná kanalizácia. Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, kotolne so skladom, izby s menšou kuchynkou, WC a garáž. Na druhé podlažie vedie vnútorné schodište a nachádza sa tu kuchyňa so špajzou, tri zby, balkón, kúpelňa s toaletou. Kúrenie zabezpečuje plynový kotol alebo kotol na pevné palivo, ohrev vody: bojler (obojživelník). Na pozemku v záhrade sú menšie stavby, slúžiace na odkladanie dreva a pod. Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.