Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
319 037 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chatka s pekným výhľadom - Brezno

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
35 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
13.11.2017
Aktualizované
16.09.2020
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

Chatka sa nachádza v obľúbenej záhradkárskej oblasti v Brezne. Je situovaná v tichom prostredí, s krásnym výhľadom, na mierne svahovitom pozemku o výmere 322 m2. Prízemie pozostáva z jednej miestnosti a pivnice, WC so splachovaním je hneď pri chatke so samostatným vchodom. Vnútorné drevené schodište vedie na poschodie, kde je ďalšia obytná miestnosť so vstupom na balkón. Je tu zavedená elektrina, voda je úžitková - sezónne (v zimnom období sa vypína), v blízkosti je pitná voda, odpad je zvedený do septiku, kúrenie je riešené lokálne - pieckou na tuhé palivo. Prístupová cesta je do určitého úseku asfaltová - tu je možné odparkovať auto, potom už kamenistá, svahovitá. Chatka je v pôvodnom, zachovalom stave, vhodná na rekreačné účely, pestovanie.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, poradcu v oblasti financovania kúpy -všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.Cena je vrátane provízie.

Na našej stránke breznoreality.sk nájdete aj iné, podobné nehnuteľnosti.