Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chata s krásnym výhľadom - Brezno

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Mestská časť
Brezno mesto
Ulica
Kuľbová
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
327 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
31.05.2022
Aktualizované
17.06.2022
Cena 26 900,00 €
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

breznoreality.sk Realitná kancelária v Brezne Vám ponúka na predaj záhradnú chatku vo vyhľadávanej záhradkárskej lokalite - Kuľbová, len pár minút od centra mesta Brezno. Nachádza sa na pozemku o výmere 327 m2, vrátane zastavanej plochy 18 m2 pod chatkou. Pozemok je kaskádovitý, s prístupom po kovových schodoch. Stavba je veľmi zachovalej, poctivej konštrukcie - prízemie murované a zvyšná časť drevená. Pozostáva z dvoch podlaží a podkrovia. Na prvom podlaží je izba/kuchyňa s funkčným murovaným šporákom na drevo, komora a WC so samostaným vstupom z exteriéru, druhé podlažie pozostáva z dennej obývacej časťi s krbom a teraskou a podkrovie slúži na spanie.

Chatka je veľmi zachovalá, s pekným výhľadom na okolitú prírodu a mesto Brezno, je napojená na elektrinu, kúrenie: lokálne (murovaný šporák, krb), voda: zberná dažďová voda, strecha plechová (zachovalá), zrenovovaný komín. Na pozemku je vonkajší krb, voliéra pre psíka, skleník s bohato rodiacim hroznom, množstvo ovocných stromov a kríkov. Prístupová cesta do záhradkárskej oblasti je udržiavaná, dobre dostupná pre osobné ale i väčšie autá. Chatka je ideálna na rekreačné využitie. Bonusom je oplotená časť pozemku nad chatkou vo vlastníctve štyroch spoluvlastníkov, kde je vyčlenených pre majiteľa tejto chatky 100 m2 políčka, vhodné na pestovanie, je tu jabloň, čerešňa a hrozno. Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo osobne pri obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.