Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
321 951 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVÉ BÝVANIE RK Vám exkluzívne ponúka stavebný pozemok na predaj

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Ulica
Potočná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1000 m2
Pridané
22.11.2020
Aktualizované
22.11.2020
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

Nové bývanie Realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok na Potočnej ulici len 10 minút od mesta Brezna.

Pozemok o rozlohe presných 1000 m2 je mierne svahovitý, celý deň slnečný s krásnym výhľadom na okolie a Nízke Tatry.
Nachádza sa v novovybudovanie štvrti so susediacimi novostavbami.
Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu aj domu typu bungalov.

Približná výmera pozemku: šírka 20 a dĺžka 50 metrov
Plocha: pozemku 1000m2.

Prístupová cesta je panelová a z časti aktuálne kamenistá. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka - elektrická skriňa a kanalizácia. Plyn v priamej blízkosti nie je.

Okolité domy majú vodu riešenú studňou, ale v pláne obce je pripravený projekt na obecný vodovod, no zatiaľ sa ešte budovať nezačal.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, obchody, MHD, autobusy, pošta a výborná občianska vybavenosť v blízkosti.


Kontaktujte nás na tel. čísle 0944 222 177 a dohodnite si obhliadku, radi Vám podáme aj potrebné informácie telefonicky prípadne emailom karolina@novebyvanierk.sk. Poradíme Vám aj s financovaním a vybavíme kompletný servis spojený s predajom. Cena je pre kupujúceho konečná, sú v nej zahrnuté kompletne všetky náklady na kúpu, odmena realitnej kancelárie za služby a poradenstvo.