Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 185 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ivana Molnárová
ivka@solidnebyvanie.sk
0910 769 754

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívne, budova vhodná na investíciu - zdravotnícke zariadenie alebo zariadenie sociálnych služieb

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
350 m2
Celková plocha
2000 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.09.2019
Aktualizované
14.09.2019
Mgr. Ivana Molnárová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0910 769 754

Popis nehnutelnosti

Objekt (budova - bývalé pohostinstvo) s veľkým pozemkom (2000m2), na ktorom je možné stavať Vám ponúkame ako možnú investíciu na prevádzku zdravotníckeho zariadenia alebo zariadenia sociálnych služieb.

V tejto obci, ako aj okolitých dedinách je nedostatok podobných zariadení (domovov sociálnych služieb/zdravotníckych zariadení) a preto by bolo prípadné využitie na takéto účely, ale všetko záleží od budúceho majiteľa tohto objektu o výmere 350 m2 nachádzajúceho sa priamo v centre obce Závadka nad Hronom.

Pozemok je rozsiahly a slnečný, budova je pripravená na rekonštrukciu podľa daného zámeru.

Základné údaje ponúkanej nehnuteľnosti:
Plocha: úžitková 350m2
pozemku 2000m2
Stav objektu: pôvodný stav

V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza plaváreň, škola a materská škôlka.

Niečo o obci:
Závadka nad Hronom vznikla v bývalej gemerskej časti Horehronia.
Najstaršia písomná zmienka o obci je z roku 1611.
Gemerským Horehroním sa nazývala oblasť Horehronia, ležiaceho pod Kráľovou holou, rozkladajúca sa na hornom toku Hrona od obce Bacúch smerom na východ až po obec Telgárt.
Viac info o obci Závadka nad Hronom sa dozviete na https://www.zavadkanadhronom.sk/ .


CENA nehnuteľnosti je 64 900 €.
- platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania pre Vás).

Ak Vás ponuka zaujala, môžte si dohodnúť obhliadku na tel.č. 0910 769 754.


Ponúkame Vám aj spoluprácu vo forme ,,tiperstva,, - čo znamená, že prípade, ak viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych, odporučíte naše služby realitnej kancelárie majiteľovi, tak po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.