Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Renáta Kováčová
renata@solidnebyvanie.sk
0907 084 392

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhradná chatka Čachovo

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Ulica
Lúčky - Čachovo
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
15 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
14.11.2022
Aktualizované
26.04.2024
Renáta Kováčová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0907 084 392

Popis nehnutelnosti

Nové Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj menšiu útulnú chatku na rovinatom pozemku v záhradkárskej osade v Brezne nad mostárňou nazývanou Čachovo. Chatka je využívaná hlavne v letných mesiacoch na oddych po práci v záhrade a príležitostné prenocovanie. Elektrika sa v chatke nenachádza. Úžitková voda áno. Obytné je poschodie, ktoré sa skladá z predsiene a miestnosti. Prízemie slúži ako sklad náradia a suché wc. Strecha je sedlová pokrytá pozinkovaným plechom. Výhodou je rovinatý, slnečný pozemok a dobrí susedia. Je vysadená ovocnými kríkmi, stromami a krásnymi kvetmi, ktoré spríjemňujú prostredie v jarnom aj letnom období. K chatke sa dostanete autom na menšie parkovisko, ďalej pešo asi 50 m priamo na pozemok.

Plocha: úžitková 15m2, pozemku 330m2.
Chatka má rozmer 5x3 m.
Konštrukcia objektu: drevená.
Sedlová strecha.
Strešná krytina: pozinkovaný plech.
Rovinatý pozemok.
Výhody: slnečný, pekný výhľad, turistika, cykloturistika.