Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ivka Kamenská
kamenska@jmb-reality.sk
0905 825 595

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Najžiadanejší 1i byt so zariadením na ŠLN v Brezne - 39 m2

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Ulica
ŠLN
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
39 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.11.2023
Aktualizované
27.11.2023
Ivka Kamenská JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 825 595

Popis nehnutelnosti

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj najžiadanejší 1-izbový byt s najväčšou rozlohou vyše 39 m2 na ulici ŠLN v Brezne-Západ. Izbu je možné predeliť na spálňovú a obývaciu časť. V byte sú plastové okná so žalúziami, plávajúca podlaha, dlažba, stierky, nové interiérové a vstupné dvere, kuchynská linka, nové stupačky, murované jadro s WC geberit a sprchovým kútom. Nachádza sa na ideálnom 2. poschodí s orientáciou na východ. Byt je teplý a slnečný. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný vrátane výťahu, vchodových priestorov a zateplenia s energetickým certifikátom. Byt sa predáva so zariadením. V blízkosti sa nachádza Billa, Tesco, futbalový a hokejový štadión, škôlky, školy, oddychová zóna popri Hrone, autobusová a vlaková stanica. Okolie je plné detských ihrísk, zelene a parkov.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2362
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Ivka Kamenská.
Kontakt: 0905 825 595 alebo 0903 246 649