Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt F1.3 v novostavbe - Kasárne Brezno

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Ulica
Kasárne
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
32 m2
Celková plocha
36 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
07.09.2021
Aktualizované
13.10.2021
Cena 69 500,00 €
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v projekte bytovej výstavby v srdci Brezna, v lokalite Kasárne.

Výhodné financovanie kúpy bytu, 10/% pri podpise zmluvy a 90% až po kolaudácii. Klient má dostatok času na vybavenie hypotekárneho úveru - poskytujeme kompletný finančný servis, ponuku od všetkých zazmluvnených bánk, NEPOTREBUJETE ZNALECKÝ POSUDOK - viac info na tel.č. 0918 821 700

V júli 2021 sa začalo s výstavbou 2 bytových domov, v ktorých nájdete 72 bytov. Plánované ukončenie výstavby domov E a F je na 11/2022. Byty budú odovzdané novým majiteľom so štandardným zariadením – podlahy, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, zárubne, dlažba v kúpeľni a WC, sanita v kúpeľni a WC. Parkovanie priamo za bytovým domom a udržiavaná zeleň v okolí bytových domov. K dostupnosti je výborná občianska vybavenosť: hypermarkety, obchodná zóna S1, Fitness, štadión, nemocnica, letné i zimné rekreačné vyžitie - známe lyžiarske strediská do 15 min autom (Ski Tále, Mýto pod Ďumbierom, Chopok - Jasná)

Celková rozloha 36,80 m2:

- Balkón

- Pivničná kobka

- Orientácia na Juh

- Zariadený v štandarde

Novým majiteľom poskytujeme kompletný hypotekárny servis a poradenstvo pri financovaní bytu.

Dohodnite si telefonicky nezáväznú prezentáciu projektu na predajnom mieste v Brezne - ul. Rázusova 12 a dozviete sa viac.

Bytové domy Kasárne Brezno sú projektom spoločnosti Istrofinal, a. s. so sídlom v Žiline. V portfóliu nájdete množstvo úspešných bytových aj komerčných projektov, viac info na istrofinal.sk