Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 344 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný 2,5 izbový byt Brezno mesto

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
16.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

NOVÉ BÝVANIE RK Vám ponúka na predaj pekný 2,5 izbový byt v širšom centre mesta prízemný byt. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou má vymenené plastové okná, jadro je murované pozostáva s 3 nepriechodných izieb. Bytový dom prešiel rekonštrukciou a bol zateplený. Orientácia bytu je sever - juh. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica.

Plocha: úžitková 55m2.
Nachádza sa na prízemí s výťahom. Objekt má celkovo 5 poschodí
Podlaha: plávajúca, dlažba.
Okná: plastové.
Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.
Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia.
Konštrukcia objektu: panelová.
Kúrenie: lokálne.Výhody: tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu.

Chcete viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0907 084 392 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu renata@novebyvanierk.sk

Poskytujeme služby, spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií.