Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 929 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Renáta Kováčová
renata@solidnebyvanie.sk
0907 084 392

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívne iba v NOVOM BÝVANÍ

  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 1
  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 2
  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 0
  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 1
  • Byty, Predaj, Brezno, Brezno mesto | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Mestská časť
Brezno mesto
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
02.07.2020
Aktualizované
03.08.2020
Renáta Kováčová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0907 084 392

Popis nehnutelnosti

Nové bývanie realitná kancelária - člen Realitnej únie SR Vám ponúka 2 izbový byt v meste blízko centra v tehlovej bytovke.
Byt sa nachádza na druhom poschodí z troch.
V byte sú vymenené plastové okná inak je v pôvodnom stave.
K bytu prislúcha balkón a dve murované pivnice.
Byt disponuje výmerov 60 m2 a tým, že sa nachádza v tehlovej bytovke dispozične sa dá príjemne prerobiť podľa vlastného uváženia aj prípadnou zmenou dispozície.

Nachádza sa v tichej lokalite so zeleňou a stále blízko centra. Vhodný pre menšiu rodinu alebo prípadne ako investícia na prenajímanie.
Na byte neviaznu žiadne ťarchy a je ihneď prístupný.

Pokiaľ Vás ponuka oslovila, potrebujete viac informácii neváhajte nás kontaktovať. Cena je vrátane kompletného servisu a provízie, ktorá zahŕňa obhliadku, vypracovanie kúpno-predajných zmlúv, poplatky na katastri, overovanie podpisov, prepisu energií, odovzdanie /vypratanie/ bytu, vybavenie hypotekárneho úveru či poistenia nehnuteľnosti.

Byt je najlepšie vidieť pri osobnej obhliadke, ale ak budete mať záujem fotky bytu zašlem na vyžiadanie. Neváhajte mi prípadne napísať na mail karolina@novebyvanierk.sk.

Presvedčte sa sami a kontaktujte nás.