Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 919 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Drnda
drnda@smartbrokers.sk
+421918074173

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj bungalov v Brezanoch pri Žiline

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Brezany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
264 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
20.09.2023
Aktualizované
30.11.2023
Miroslav Drnda Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421918074173

Popis nehnutelnosti

Pozrite si virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=SQPq1WeAqaa fotografie a ďalšie informácie o rodinnom dome v brezanoch, ktorý ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK. Následne kontaktujte nášho realitného agenta: Miroslav Drnda +421918074173, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Obec Brezany je ideálne miesto pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj neprejazdnej obce s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti krajského mesta Žilina. Dostupnosť do Žiliny je cca 10 minút autom. V pešej dostupnosti od domu, sa nachádza materská škola s vysunutým pracoviskom základnej umeleckej školy. Športovo-rekreačné využitie ponúka známy jazdecký areál Brezany a obecné futbalové ihrisko s futbalovým klubom.

Podpivničený bungalov je postavený z kvalitnej brúsenej 400 mm tehly Wienerberger na železobetónovej doske. Fasáda je zateplená so 100 mm plystyrénom. Pod 60 mm poterom je 80 mm tepelná izolácia z polystyrénu a dvojitá hydroizolácia (hydrobit) pod nepodpivničenou časťou. Masívny krov strechy s pochôdzným podkrovým je pokrytý krytinou z pálenej škridle Tondach. Podkrovie pod strechou sa aktuálne využíva ako odkladací priestor s možnosťou dobudovania ďalšej izby. Okná sú kvalitné drevené značky Slavona s izolačným 3-sklom a skrytým kovaním. Na podlahe sú parkety drevené dubové s hrúbkou 22 mm, v kombinácii s keramickou dlažbou a vinylom. Krásny je aj fasádny obklad z bridlice.

Dom bol skolaudovaný v roku 2016. Zastavanú plochu má 149 m2 a celkovú podlahovú plochu, vrátane 37 m2 podkrovia, cca 264 m2. Situovaný je na mierne svahovitom pozemku o výmere 784 m2 so slnečnou juhovýchodnou orientáciou. Disponuje bezbariérovým prístupom z príjazdovej cesty, z dvoch samostatných ulíc. Vstup do domu je možný z vrchnej ulice okolo parkovacej plochy, alebo zo spodnej strany do suterénu, cez záhradu. Pred domom je vybudovaná betónová spevnená parkovacia plocha so zámkovou dlažbou pre 3 osobné autá, pod ktorou sa nachádza priestranná pivnica s odvetrávaním na skladovanie ovocia a zeleniny o výmere 6 m2.

Prízemie domu s výmerou 132 m2 pozostáva z 3 samostatných izieb, obývacej a jedálenskej časti prepojenej s kuchyňou, komory, kúpeľne s toaletou, chodby a zádveria. Dispozične je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí priestranná obývacia a jedálenská časť s kvalitnými drevenými oknami. Tá je prepojená s plne funkčnou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi a príručnou komorou. V kuchyni je plynová varná doska s možnosťou výmeny za indukčnú, je tu urobená príprava na 380V zásuvku.

Dominantou obývacej časti je zabudovaný krb s rohovou širokouhlou krbovou vložkou Romotop ANGLE s výkonom 12 kW a s výsuvným sklom nahor. Dobre slúži ako odskúšaný alternatívny zdroj vykurovania celého podlažia domu. V kúpeľni presvetlenej oknom sa nachádza bezbariérový sprchovací kút, dvojumývadlo so skrinkou, závesná toaleta a elektrický rebríkový radiátor. Je tu podlahové kúrenie bez samostatného vykurovacieho okruhu, ale s vlastnou termostatickou hlavicou a príprava na napojenie studne so samostatným okruhom úžitkovej vody.

Nočnú časť tvoria 3 samostatné izby, pričom všetky sú rovnako presvetlené. Priestory suterénu sú využívané ako práčovňa s kúpeľňou a toaletou, telocvičňa, technická miestnosť, priestranná komora, odkladací priestor pod schodiskom, zariadená letná kuchynka a východ na terasu a záhradu. Vedľajšia samostatne stojaca drobná stavba o výmere 22 m2 je rozdelená na 2 časti s priestorom na bicykle a náradie, prípadne chov hospodárskych zvierat. Denná časť domu je orientovaná na juhovýchod.

Pozemok je ohraničený vymurovaným plotom z okrasných tvárnic Semmelrock castello a drevenou výplňou. Záhrada je funkčne rozdelená na oddychovú časť s krytou terasou, sedením, spevnenou plochou na grilovanie, detskými preliezkami, trampolínou, a úžitkovú časť, kde sa nachádzajú terasovité záhony na pestovanie zeleniny. Vysadené sú tu už rôzne druhy bobuľového ovocia a jahody. Vykurovanie domu je plynové s radiátormi, ktorého intenzita sa dá samostatne regulovať v každej miestnosti.

V kuchyni a kúpeľni je podlahové kúrenie s vlastnou termostatickou hlavicou. Ohrev teplej vody zabezpečujú 3 solárne panely s 300 l bojlerom a dvoma okruhmi ohrevu na solár 300 l a plynový kotol 100 l. V dome je nainštalovaný zabezpečovací systém s ovládacím panelom. Dom je napojený na rozvody elektrickej siete s 32 A hlavným ističom, čo umožňuje pohodlné nabíjane elektromobilu.

Dom sa predáva s kuchynskou linkou vrátane spotrebičov, rozkladacieho jedálenskeho stola s desiatimi stoličkami. Tiež so sedacou súpravou v obývacej izbe, konferenčným stolíkom a komodou. V detských izbách ostáva nábytok bez rastúcich stoličiek a kompletné zariadenie spálne. Majitelia tejto nehnuteľnosti si dali záležať na výbere kvalitných materiálov, o čom svedčia aj dubové dvere s obložkovými zárubňami s nadštandardnou šírkou 900 mm.

Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybavíme. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckého práva) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii našej realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku, ktorú odporúčame.