Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 350 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ ! Predaj rod. domu na Tatranskej ul v Záhorskej Bystrici

Typ
Predaj
Ulica
Tatranská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Celková plocha
150 m2
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
06.04.2021
Aktualizované
13.04.2021
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim s.ro. predá veľmi pekný rodinný dom v lukratívnej časti Záhorskej Bystrice na Tatranskej ulici. Dom je postavený na pekne upravenom pozemku s rozlohou 817 m2. Je jednopodlažný, s terasou, letnou kuchyňou a obytným altánkom.

Spolu s altánkom a letnou kuchyňou má zastavanú plochu 391 m2. Čistá úžitková plocha domu je 125 m2, úžitková plocha letnej kuchyne je 28 m2. Dom je čiastočne podpivničený a je napojený na všetky inžinierske siete. V podkroví je možnosť vybudovania ďaľšieho obytného priestoru cca 40 m2.

Pozostáva zo vstupnej predsiene, veľkej kuchyne s jedálenským sedením, dvoch samostatných nepriechodných spální, obývačky, vstupu do pivnice a podkrovia a kúpelne.
V predsieni je rolldorový šatník, v kuchyni kuchynská linka vyrobená na mieru so zabudovanými spotrebičmi a jedálenský stôl so stoličkami, v kúpelni vaňa, hydromasážny sprchový kút, umývadlo a WC. Medzi spálňami sa nachádza murovaný, veľký šatník. Obývačka je s krbom a výstupom na terasu. Dom má vlastné plynové kúrenie - kombinované(podlahové + radiátory).

Vedľa domu je priestranná letná kuchyňa a veľký altánok s chladničkou a kuchynskou doskou.

Záhorská Bystrica je obec s výbornou občianskou vybavenosťou a dobrým dopravným spojením do mesta ako aj na diaľnicu. Blízke okolie ponúka tiež športové a turistické vyžitie.

Možnosť financovania cez HÚ, ktoré vám v prípade záujmu bezplatne vybaví náš hypo poradca.

Kontakt:
p.Herceg
0903 408 815
apartim@apartim.sk
www.apartim.sk