Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Anna Capková maklér
RNDr. Anna Capková
anna@axisreal.sk
0948 700 109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Slnečný stavebný pozemok pri lese, BA IV. ZB, Pútnická ul.

Typ
Predaj
Ulica
Pútnická
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
06.06.2022
Aktualizované
28.07.2022
Cena 242 000,00 €
RNDr. Anna Capková Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 700 109

Popis nehnutelnosti

POPIS POZEMKU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj slnečný západne orientovaný STAVEBNÝ POZEMOK (aktuálne evidovaný na liste vlastníctva ako záhrada) v lokalite Bratislava IV. Záhorská Bystrica na ulici Pútnická. Pozemok má celkovú výmeru 605,1 m2, je mierne svahovitý a je určený na výstavbu OBJEKTU PRE INDIVIDUÁLNU REKREÁCIU, s možnosťou registrácie trvalého pobytu v stavbe po kolaudácii. Predávajúci majú odsúhlasené písomné STANOVISKO mestskej časti Bratislava Záhorská Bystrica k stavbe rekreačného sídla.
V predloženej architektonickej štúdii je predávaný pozemok rozdelený na 2 časti. Časť pre parkovanie s 2 parkovacími miestami 64,1 m2 a časť pre objekt individuálnej rekreácie vo výmere 541 m2. Zastavaná plocha navrhovaného objektu je 83 m2.
Z pozemku je NÁDHERNÝ VÝHĽAD, má pozdĺžny tvar a priame napojenie na ulicu Pútnická. Elektrická prípojka je na ceste pri pozemku a voda – momentálne vlastná kopaná studňa na pozemku (hĺbka studne 7 m). V danej lokalite sú výdatné podzemné zdroje vody, a preto je prívod vody možné riešiť vŕtanou studňou.

Spôsob využitia (UPI): kód 1203 - spôsob využitia: STAVBY PRE INDIVIDUÁLNU REKREÁCIU A ZÁHRADY.

LOKALITA:
Pozemok sa nachádza v záhradkárskej osade Rávnica v krásnej tichej zelenej lokalite v bezprostrednej BLÍZKOSTI LESA so západnou orientáciu a nádherným výhľadom. Prístup na pozemok je po asfaltovej komunikácii, pozemky pod ktorou sú zastavané novými rodinnými domami. Záhorská Bystrica je mestská časť Bratislavy na úpätí Malých Karpát s výbornou dostupnosťou do centra Bratislavy autom alebo MHD. V okolí je výborná občianska vybavenosť (Billa, Tesco, zdravotné stredisko, pošta, základná škola s materskou školou, kaviarne, reštaurácie, tenisové kurty, zastávka MHD). Blízko je aj nákupné centrum Borry Mall a nová nemocnica Bory, ktorá je ešte vo výstavbe. Lokalita blízko lesa svojim obyvateľom poskytuje množstvo príležitostí na rôzne športové aktivity, cyklovýlety a turistiku.

/ STAVEBNÝ POZEMOK / 605,1 M2 / BRATISLAVA IV. ZÁHORSKÁ BYSTRICA / PÚTNICKÁ ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.