Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 149 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Šteffková maklér
Silvia Šteffková
silvia@axisreal.sk
0908 140 725

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1-izb. byt, Novostavba, BA IV. Záhorská Bystrica, Bratislavská ul.

Typ
Prenájom
Ulica
Bratislavská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Celková plocha
29 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
27.11.2013
Aktualizované
13.08.2018
Cena 430,00 €/mes.
Silvia Šteffková Axis Real
Kontaktovať makléra 0908 140 725

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 1-izbový byt s rozlohou 29m2, 2. posch./4, výťah, balkón, Bratislavská ulica.

STAV BYTU:
Byt v novostavbe, zariadený, kompletne zariadená kuchyňa, skrine v chodbe, izba zariadená s pohodlne rozťahovacím gaučom, kúpeľňa s práčkou, sprchovacím kútom a WC, pivnica, vlastné garážové státie pred domom v cene, možnosť využitia kočíkarne. Byt vhodný pre 1osobu.
Cena 430,-EUR, energie a internet v cene.

LOKALITA:
Vynikajúca dostupnosť (pred domom zastávka MHD), občianska vybavenosť.