Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Vlček
vlcek@landstar.sk
+421905536664

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Unikátny mezonet s parkovaním

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
148 m2
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.12.2021
Aktualizované
12.01.2022
Cena 325 000,00 €
Juraj Vlček Landstar Services s. r. o.
Kontaktovať makléra +421905536664

Popis nehnutelnosti

Naša RK Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 4 izb. mezonetový byt v bytovom dome na Dlhej 4 v Stupave, kolaudovanom v 05/2008. Nehnuteľnosť je jedinečná nielen svojou polohou ale aj veľkosťou, ktorá umožňuje i plnohodnotné viacgeneračné bývanie. S bytom je možné užívať aj časť pochôdzneho podkrovia (napr. ako herňu, úložný priestor) umiestnenú nad vrchným podlažím a prístupnú pomocou sťahovacích schodov. Celková výmera podlahovej plochy ponúkaného bytu predstavuje 148,73 m2. Kým výmera plochy vrchného podlažia predstavuje 46,81 m2, plocha spodného podlažia zodpovedá výmere 96,97 m2. Na vrchné podlažie sa pristupuje z obývacej izby na spodnom podlaží schodiskom z masívneho dreva. Okrem 4 obytných miestností, predsiene, samostatnej kuchyne, galérie sa v byte nachádzajú aj dve samostatné kúpeľne, jedna so sprchovacím kútom a WC (vrchné podlažie) a druhá s vaňou a WC (spodné podlažie). Súčasťou obývacej izby je aj priestranná jedáleň, prístupná priamo z kuchyne. K bytu prilieha balkón o výmere 2,73 m2 orientovaný na JV (so vstupom z kuchyne) a loggia o výmere 4,00 m2 orientovaná na Z (so vstupom z jedálne). Súčasťou bytu je aj kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi zn. Whirlpool (chladnička, umývačka riadu, mikrovlnná a teplovzdušná rúra a plynová varná doska) a vstavané skrine umiestnené v predsieni a v spálni. Vrchné aj spodné podlažie bytu je klimatizované (zn. Daikin). K bytu prináleží pivnica o výmere 4,95 m2 umiestnená v suteréne bytového domu a vonkajšie parkovacie miesto na uzavretom dvore s automatickou bránou. Náklady spojené s užívaním bytu (4 osobami) aktuálne predstavujú cca. 165,- EUR / mesačne. Cena bytu je 325.000,- EUR, vrátane provízie RK.

K bytu je možné si prostredníctvom našej RK kúpiť aj vnútorné parkovacie miesto v garáži pod bytovým domom (oproti vstupnej automatickej bráne), ktorá je prístupná aj zo spoločných priestorov bytového domu. Cena vnútorného parkovacieho státia je 12.000,- EUR.