Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 331 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 3 izbový rodinný domček NOVOSTAVBA Bratislava Ráztočná EXPIS REAL

Typ
Prenájom
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Ráztočná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
28.09.2020
Aktualizované
14.10.2020
Cena 750,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 3izb domčeka v časti  Bratislava-Vrakuňa, na ulici Ráztočná.úžitková výmera 52m2 plus terasa 12m2Dispozičné riešenie:

1. podlažie - Vstupná hala, technická miestnosť, priestranná kuchyňa s obývačkou a výstupom na terasu - 12m2 

2. podlažie - spálňa 

3.podlažie - mezonet - 8m2 priestor, ktorý sa dá využiť ako odkladací priestor, detská izba alebo office Dom sa prenajíma nezariadený vrátane nových spotrebičov - chladnička, vstavaná el. rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadov, prípadne podľa potrieb aj práčka. 

K dispozícii 1x parkovacie miesto pri dome. Deti vítané. Max 4 osoby. Pár , alebo plus max 2deti. Cena 750 €/mesiac vrátane energií, ktv a internetu. Dom sa nachádza v blízkosti prírody - Malý Dunaj, Lesopark Voľný od 15.10.2020Obhliadky a info:

0917854239

Bc. Petra Hayek, Expisreal