Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
262 096 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Voľný od 1.7.2018 3 izb. moderný byt

Typ
Prenájom
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Estónska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 620,00 €/mes.
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3 izb. byt voľný od 1.7.2018 o výmere 64 m2 na Estónskej ulici vo Vrakuni
Dispozícia bytu:

3 izb byt po kompletnej rekonštrukcii disponuje zasklenou loggiou a podlahovým el. kúrením. 2 samostatné nepriechodné izby (obe vybavené vstavanými roldormi) . V kuchyni sa nachádza praktická komora s regálovým systémom, umývačka riadu, práčka, chladnička, mikrovlná rúra, plynová varná doska a vstavaná rúra. V obývacej izbe je zabudovaná klimatizácia, chladí, kúri, odvlhčuje má funkciu Virus Doctor, Wifi),. V spálni je hviezdna obloha. Na chodbe sa nachádzajú ďalšie dve vstavané skrine. Byt je moderne a veľmi vkusne zariadený. Vykurovanie je riadené programovateľnými hlavicami ovládateľnými smartphonom cez internet. V byte je dostupný Orange doma TV s archívom 30 dní a internetom s rýchlosťou 300/30Mbit/s. Vchodové dvere sú bezpečnostné a zároveň je inštalovaný zabezpečovací systém s požiarnym detektorom. V bytovke je výťah. Tichá lokalita pri bytovke je park a blízko je cyklochodník na hrádzu a do mesta. Voľný od 1.7.2018 - Možnosť prenájmu po vzájomnej dohode aj skôr

Cena prenájmu je 620 Eur + 150 Eur spotrebované energie, internet, TV

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110
Kompletné info aj tu: artegos.eu
Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária – kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.