Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Garaj
lukas.garaj@artegos.eu
0918203497

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 3 izbový byt v tichej lokalite

Typ
Prenájom
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Arménska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
84 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
12.07.2019
Aktualizované
12.07.2019
Cena 600,00 €/mes.
Lukáš Garaj Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom slnečný priestranný 3-izbový byt v novostavbe na Arménskej ulici v Bratislave II s vynikajúcim dispozičným riešením. Výmera 78m2 + 2 balkóny. Byt sa nachádza na 1. poschodí a pozostáva zo vstupnej haly, 2 samostatných nepriechodných izieb, obývačky spojenej s kuchyňou, z kúpeľne a zo samostatného WC. Má dva balkóny (prístup z obývačky a druhý zo spálne). Orientácia na 3 svetové strany. Voľný ihneď, vhodný pre rodinu s deťmi, max pre 4 osoby, bez zvierat, nefajčiari.

STAV BYTU:

Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Má vlastný nový plynový kotol s nastavením termostatu cez mobilnú aplikáciu. Je vybavený spotrebičmi - sporák, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, práčka, televízor, ventilátor. Na balkóne sedenie so stolíkom. V byte sú plávajúce podlahy a keramická dlažba. Na chodbe a v izbách priestranné rolldor skrine. Byt má plastové okná s vonkajšími roletami.  TV a internet Magio.

Výhodou je, že k bytovému domu prislúcha oplotený pozemok s možnosťou parkovania vo dvore a detské ihrisko.

Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V blízkosti je nákupné centrum NC Hron, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Hlavným lákadlom je rameno Dunaja so začiatkom cyklistického chodníka vedúceho až do Hainburgu. Takisto je v tesnej blízkosti Vrakunský park, ktorý je hotovou oázou pokoja, oddychu ale aj športu a trávenia času s deťmi, ako aj na príjemné kočíkovanie. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy. Priame autobusové spojenie ako aj vyhradený cyklochodník do vznikajúceho nového centra Bratislavy na Mlynských Nivách.

Cena prenájmu je 600Eur + 140Eur energie

Kontakt: Lukáš Garaj, lukas.garaj@artegos.eu, tel.: 0918 203 497

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu