Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 592 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Marcel Korec
korec@karinpartners.sk
0908 763 329

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Rajeckej ulici

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Rajecká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.02.2021
Aktualizované
13.02.2021
JUDr. Marcel Korec KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 763 329

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Rajeckej ulici v mestskej časti Vrakuňa. Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu a má výmeru 65m2 vrátane loggie. Byt prešiel v roku 2006 rekonštrukciou. Dispozícia: 3 nepriechodné izby, kuchyňa, hala, toaleta, kúpeľňa, loggia. K bytu patrí aj pivničná kobka.

Lokalita: pri dome sa nachádza námestie na ktorom sú potraviny (CBA, Terno,) drogéria, kaviarne, pekáreň, banka, reštaurácie, pošta, detské ihriská a iné. MHD: autobusy 70, 87, N70

Cena: 129 900 € 

Kontakt: JUDr. Marcel Korec korec@karinpartners.sk 0908 763 329