Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ 3 izbový byt na Poľnohospodárskej ul. vo Vrakune

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Poľnohospodárska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
14.02.2022
Aktualizované
13.05.2022
Cena 164 990,00 €
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim s.r.o. predá 3 izbový byt na Poľnohospodárskej ulici, v mestskej časti Vrakuňa.

Byt s výbornou dispozíciou je po staršej čiastočnej rekonštrukcii, má rozlohu 70,1 m2, pivnica má rozlohu cca 1,9 m2 a loggia 3,1 m2. Nachádza sa na 5 poschodí z 8 poschodového rekonštruovaného bytového domu. Má plastové okná.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne, dvoch samostatných izieb, obývačky a kuchyne s východom na loggiu.
V vstupnej chodbe je veľký rolldor a dlažba na podlahe, v samostatnom WC a kúpeľni sa v rámci rekonštrukcie menilo pôvodné umakartové jadro za murované a vymenil sa okrem sanity aj odpad a vodoinštalácia. Do veľkej kuchyne je vchod ako z chodby tak aj z obývačky. Je z nej východ na loggiu. Spálne sú priestranné.

Priečka medzi chodbou a obývačkou bola zväčšená, k čomu je vypracovaný aj statický posudok. Výhodou toho je, že sa po odstránení rolldoru priestor úplne otvorí a vznikne moderný a vzdušný priestor zodpovedajúci dnešnej modernej dobe.

V okolí je výborná občianska vybavenosť a na skok od domu je pešia zóna, kde sú potraviny, poliklinika, pošta, lekáreň, kaviarne, reštaurácie, fitnes a ďalšie iné služby. Taktiež je tam dobré dopravné spojenie do mesta ako aj na diaľnicu.

V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o obhliadku, kontaktujte nás na t.č. 0903 510 353, 0903 408 815 apartim@apartim.sk