Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 857 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Hajóssy
hajossy@expisreal.sk
0911 828 407

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ 3 izbový byt Bratislava - Vrakuňa - EXPISREAL

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Stavbárska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Celková plocha
80 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
10.08.2018
Aktualizované
10.08.2018
Peter Hajóssy Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 828 407

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt 80m2 vo Vrakuni na Stavbárskej ulici. Byt je čiastočne zrekonštruovaný - plastové okná, zasklená logia, v chodbe je rolldoor v kuchyni a chodbe je dlažba, plávajúce podlahy v izbách. Veľkou výhodou sú 3 nepriechodné izby + logia z obývacej izby. K bytu na 5/8 poschodí prislúcha aj  murovaná pivnica 2,60m2. Dom je zateplený a má vlastnú kotolňou čo výrazne znižije náklady na bývanie. V dome je nová strecha, vstupná brána a na tento rok je plánovaná výmena stúpačiek a výťahu. Pozemok pod domom je vysporiadaný.

V okolí dobrá občianska vybavenosť Lidl, Bila, Tesco, taktiež škola, škôlka, zdravotné stredisko a zástavka MHD. Pred domom je bezproblémové parkovanie.

Cena 98.000,-EUR

Info 0911 828 407