Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera  Pappová maklér
Viera Pappová
viera.pappova@lexxus.sk
+421 911 694 990

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS - PREDAJ 3 izb.byt + vlast.parkovacie miesto Nová Vrakuňa

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Majoránová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
84 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
19.10.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 220 000,00 €
Viera Pappová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 694 990

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj 3 izbový byt v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami. i, v lokalite obývanej prevažne mladými rodinami, neďaleko Vrakunského lesoparku.

Byt sa nachádza na 2. poschodí s vyhradeným vlastným parkovacím miestom. Byt o rozlohe 73,6m2 + 2 balkóny je orientovaný na dve svetové strany. Obývačka s kuchyňou a kúpeľňa na západ a dve izby na východ. Byt má vlastnú vykurovaciu jednotku a tak majiteľ bytu si náklady na bývanie t.j. vykurovanie a ohrev TÚV reguluje sám podľa vlastných potrieb.
Byt je kúpou ihneď k dispozícii a čiastočne zariadenie bytu dáva novému majiteľovi možnosť byt ihneď užívať ale zároveň si ho dotvoriť podľa vlastných predstáv.

Okolie:
Milovníci aktívneho oddychu ocenia cyklistickú trasu vedúcu pozdĺž toku Malého Dunaja s napojením na Dunajskú hrádzu, možnosť splavovania Malého Dunaja s nástupným mólom v blízkosti kruhového objazdu, korčuliari využívajú vybudovanú cyklotrasu a v neďalekom lesoparku si na svoje prídu všetci, ktorí si chcú zdokonaliť cyklistické zručnosti na pumptrack dráhe. Rodiny s deťmi využijú hracie prvky v areály Vrakunského lesoparku s možnosťou pozrieť si okolie z novovybudovanej Rozhľadne.

Cena: 226 000€

TOPPONUKA