Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 3-izbový byt, LODŽIA, BA II. Vrakuňa, Bebravská ul.

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Bebravská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
28.03.2021
Aktualizované
14.04.2021
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka exkluzívne na predaj 3 - izbový byt o celkovej rozlohe 70 m2 z toho 4 m2 LODŽIA v lokalite Bratislava II. Vrakuňa, Bebravská ulica. Byt sa nachádza na 2. poschodí 8-poschodového zatepleného bytového domu s výťahom, vymenenými stúpačkami a dvomi bránami na elektromagnetický čip. Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, priechodnej chodby, samostatnej priechodnej kuchyne, samostatného WC, kúpeľne, dvoch samostatných nepriechodných izieb a priechodnej obývacej izby so vstupom na lodžiu. Byt je slnečný orientovaný na JZ a Východ, na poschodí susedí iba s jedným susedom. Prislúcha k nemu aj pivničná kobka, parkovanie je verejné.

STAV BYTU:
Ponúkaný byt prešiel v minulosti čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej bola zrealizovaná výmena pôvodných okien za nové plastové so žalúziami, taktiež aj vstupné dvere boli nahradené 3-bodovými bezpečnostnými od výrobcu ADLO. Na podlahách sa nachádza plávajúca podlaha, dlažba a koberec. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s plynovým sporákom a elektrickou rúrou, chladnička, digestor a mikrovlnná rúra. Byt čaká na svojho majiteľa a rekonštrukciu podľa jeho predstáv. Po menšej zmene dispozície je možné získať väčší priestor v kúpeľni a v kuchyni na úkor priechodnej chodby, vizualizáciu nájdete medzi fotografiami. Prevádzkové náklady činia 170,- euro správcovské poplatky + 5,- euro poplatok za plyn a 37,- euro elektrinu. Byt je kúpou voľný bez tiarch.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, školu, škôlku, zdravotné stredisko, nákupné centrum HRON, BILLA, LIDL, TESCO. Priamo pred domom nájdete detské ihrisko.

/ 3 - IZBOVÝ BYT / LODŽIA / VÝŤAH / ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA / BRATISLAVA II. VRAKUŇA / BEBRAVSKÁ ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.