Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 575 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM – slnečný 4iz byt na Dolných Honoch.

Typ
Prenájom
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Slatinská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
07.08.2018
Aktualizované
07.08.2018
Cena 560,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Panelový zateplený bytový dom na Slatinskej ul. na Dolných Honoch BA II. Výmera 83 m2, loggia na JZ , 7/7 poschodí s výťahom. Tiché príjemné prostredie.
Dispozícia: Byt pozostáva z priestrannej chodby presvetlenej sklenenými dverami z obývacej časti a z kuchyne. Z obývacej izby je vstup na loggiu. Z chodby je vstup do 3 miestností bytu.
Priestranná obývačka je prepojená s jednou izbou a kuchyňou s okienkom na podávanie jedál. 3 x samost. spálňa ,samostatná toaleta, v kúpelni je sprchovací kút, pračka.
Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. Je po kompl.rekonštrukcii. KTV aj internet.
Lokalita: obchody, škola, poliklinika, zástavka autobusu cez parčík.
Voľný ihneď.

Cena za prenájom bytu: 560,- + 100,-eur energie
Kontakt na makléra: 0948 080 115, emmakler@centrum.sk
Informácia o platbách pre záujemcu:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis , poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu/.