Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zlatica Topoľská maklér
Zlatica Topoľská
zlatica@housereality.sk
+421 911 308 926

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 4 izbový byt, Kríková ulica, Bratislava II. Vrakuňa

  • Byty, Predaj, Bratislava II, Vrakuňa | pic. 1
  • Byty, Predaj, Bratislava II, Vrakuňa | pic. 2
  • Byty, Predaj, Bratislava II, Vrakuňa | pic. 0
  • Byty, Predaj, Bratislava II, Vrakuňa | pic. 1
  • Byty, Predaj, Bratislava II, Vrakuňa | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Kríková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
84 m2
Celková plocha
88 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
04.08.2022
Aktualizované
04.08.2022
Cena 221 000,00 €
Zlatica Topoľská House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 308 926

Popis nehnutelnosti

PREDAJ BYTU:
Ponúkame na predaj pekný priestranný 4 izbový byt v lokalite Bratislava II. Vrakuňa, na Kríkovej ulici. Nachádza sa v zrekonštruovanom panelovom bytovom dome s výťahom,
na 5/8 poschodí. Celková podlahová plocha je 88 m2, spolu s lóggiou 3,74 m2. K bytu patrí aj pivničná kobka 1,6 m2 a ďalšia pivničná miestnosť asi 4 m2. Je orientovaný na 2 svetové strany - východ a západ.
STAV BYTU:
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná s vnútornými žalúziami, nové interiérové dvere so zárubňami, plávajúce podlahy,
dlažbu, klimatizáciu. Nehnuteľnosť sa ponúka na predaj s dizajnovou kuchynskou linkou vrátane zabudovaných spotrebičov (chladnička s mrazničkou, elektrická varná platňa, elektrická rúra). V kúpeľni je sprchovací kút, WC je samostatné. Mesačné náklady pre 3 osobu sú okolo 220.-€. Byt je voľný predajom.
K bytu je možné si dokúpiť garážové státie v uzamykateľnej garáži cca 20 m od domu, cena je 17 000.-€.
LOKALITA :
Tichá lokalita plná zelene poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (v blízkosti sú obchody, škola, škôlka, zdravotníctvo, MHD ). V pešej dostupnosti je Malý Dunaj s cyklotrasami a veľký park "Vrakunský lesík", ktoré poskytujú možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Bratislave.

V CENE JE ZAHRNUTÝ KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO.