Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 619 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom veľkého nebytového priestoru na Arménskej ulici

Typ
Prenájom
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Arménska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
140 m2
Celková plocha
140 m2
Pridané
08.12.2020
Aktualizované
27.01.2021
Cena 770,00 €/mes.
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim s.r.o prenajme veľký nebytový priestor, vhodný ako sídlo firmy, internetový obchod, kancelárie alebo na iný účel.

Priestor sa nachádza na 1.nadzemnom podlaží v peknom veľkom rodinnom dome v tichej, kľudnej uličke na Arménskej ulici a má rozlohu 140 m2.

Pozostáva zo vstupnej spoločnej chodby, sociálnych zariadení, kuchynky, troch miestností a dvoch garáží. Dvojgaráž je prepojená na ďalšiu miestnosť, je s automatickými bránami a má prípojku 2 krát 380 voltov, voda, odtok, vetranie.
Priestory sú tiež vhodné na skladovanie, zásielkový predaj, servis, tichú výrobu.

K priestoru patrí menšia záhrada s terasou.

Budova je poistená a prízemie je zabezpečené mrežami.

Voľný od 1.februára 2021.

Cena prenájmu je 770,- EUR/mes. + energie.

Pri podpise zmluvy sa hradí jedno mesačné nájomné vo výške 770,- EUR, depozit vo výške 770,- EUR a sprostredkovateľská provízia vo výške 300,- EUR.

Kontakt: Juraj Herceg
0903 408 815
apartim@apartim.sk www.apartim.sk