Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 546 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Administratívne priestory od 20m2, Rebarborová ul., Bratislava II.

Typ
Prenájom
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Rebarborová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
20 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.03.2019
Aktualizované
05.02.2020
Cena 9,00 €/m2/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Vrakuňa, Rebarborová. Plocha: dvojkancelaria 38,8m2 +11,9m2 spolocne priestory, trojkancelaria 63,7m2 + 19,6m2 spolocne priestory,  samostatny celok s vlastnou kuchynkou 125,4m2 + 38,4 m2 spolocne priestory. Stav objektu: postupne rekonštruované priestory. Ostatné vybavenie: internet v cene. Zabezpečenie strážnou službou a kamerovým systémom, vstup 24/7, štrukturovaná kabeláž. Cena 9 €/m2/mesiac + 1 €/m2/mesiac + dph. Províziu neplatíte!