Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
321 687 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Thüringer Viliam
happyreal@happyreal.sk
0903905065

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izb. byt Rajčianská ul.

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Rajčianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
19.10.2020
Aktualizované
23.11.2020
Thüringer Viliam Happy real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 1-izbový byt na ul. Rajčianska, Bratislava - Vrakuňa. Byt má rozlohu 35m2. Nachádza sa na 4/7 posch., v dome je nový výťah. Dispozícia bytu: vstupná chodba s priestorom na roll-dor, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a miestom pre práčku, samostatná toaleta, kuchyňa, priestranná izba. Byt je zrekonštruovaný: plastové okná, žalúzie, v izbe laminátová podlaha, na chodbe a v kuchyni je dlažba, murované jadro. Dvere v byte sú pôvodné. Radiátory sú liatinové, s meračmi tepla. Bytový dom je zateplený, spoločné priestory sú zrekonštruované, elektronický vrátnik, bezpečnostný čip na vstupnej bráne. V byte je zavedená káblová televízia, k bytu prislúcha pivničná kobka. Byt je kúpou voľný. Mesačné náklady sú cca 110,- Eur.
V okolí je výborná občianska vybavenosť, viaceré obchodné reťazce, základná škola, škôlka, priamo pod domom je detské ihrisko.
Cena bytu je 87 000 € .

V prípade záujmu kontaktujte tel.č. + 421 911 264 730!